KORIZMENA AKCIJA ZA SIROMAŠNE ŽUPLJANE

U vrijeme Korizme organiziramo prikupljanje hrane i higijenskih potrepština za naše siromašne župljane. Hranu i higijenske potrepštine možete donijeti utorkom od 18.00 do 20.00 sati u našu župnu dvoranu ili u župni ured u vrijeme rada ureda – od utorka do petka od 18.00 do 18.45 sati. Novčane priloge za naš župni Caritas možete ostaviti u kutiji koja se nalazi na izlazu iz naše župne crkve i tu će stajati tijekom cijele Korizme. Prikupljena hrana i higijenske potrepštine će se uoči Uskrsa složiti u pakete koji će onda bit darovani siromašnim obiteljima u našoj župi. Odazovimo se i pomozimo!

AKCIJA ŽUPNOG CARITASA ˝ZASLADIMO ŽIVOTE˝

Danas, 09. 10. 2016., započinje akcija našeg župnog Caritasa ˝Zasladimo živote˝. To je projekt našeg župnog Caritasa koji je osvojio treće mjesto na natječaju za projekte župnih Caritasa Zagrebačke nadbiskupije, te je projekt nagrađen. Volonteri našeg župnog Caritasa će od danas kroz nekoliko nedjelja nakon svetih Misa prodavati med, a prikupljena sredstva namijenit će se za pomoć siromašnim i potrebitim članovima naše župne zajednice.

KORIZMENA AKCIJA ZA SIROMAŠNE ŽUPLJANE

U vrijeme Korizme organiziramo prikupljanje hrane i higijenskih potrepština za naše siromašne župljane. Hranu i higijenske potrepštine možete donijeti utorkom od 18.00 do 20.00 sati u našu župnu dvoranu ili u župni ured u vrijeme rada ureda – od utorka do petka od 18.00 do 18.45 sati. Novčane priloge za naš župni Caritas možete ostaviti u kutiji koja se nalazi na izlazu iz naše župne crkve i tu će stajati tijekom cijele Korizme. Prikupljena hrana i higijenske potrepštine će se uoči Uskrsa složiti u pakete koji će onda bit darovani siromašnim obiteljima u našoj župi. Odazovimo se i pomozimo!