•UREĐENJE ŽUPNE CRKVE I ŽUPNOG STANA

Ulazimo u završnu fazu uređenja župnog stana, kako bi se župnik što prije vratio u Petruševec. Također, i naša župna crkva i pastoralni centar zahtijevaju određene sanacijske i druge zahvate – potrebno je promijeniti kompletnu stolariju u župnoj crkvi i u starom djelu pastoralnog centra koja je dotrajala, a treba razmišljati i o postavljanju fasade na župnu crkvu i objekte. Sve vas pozivam da pomognete putem darivanja dodatnih materijalnih sredstava i vašeg obiteljskog dara. Svi koji mogu pomoći na bilo koji način mogu se u svako vrijeme javiti župniku, a svoj obiteljski dar ili dar za radove na crkvi i župnom stanu možete donijeti u vrijeme rada župnog ureda ili nakon svetih Misa nedjeljom i radnim danima! Bez vaše pomoći napredak župe je nemoguć, odazovimo se!