AKCIJA ČIŠĆENJA NOVOG ŽUPNOG STANA, PASTORALNOG CENTRA, CRKVE I SAKRISTIJE

Uređenje i izgradnja novog župnog stana i sanacijski zahvati u našem pastoralnom centru privedeni su kraju, stoga je potrebno učiniti veliko generalno čišćenje jer je zbog izvođenja radova sve jako uprljano te vas molim da se odazovete ovoj akciji. Akcija čišćenja bit će u subotu, 13. prosinca 2014. od 9 sati ujutro. Pozivam sve koji mogu da se odazovu ovoj zajedničkoj akciji kako bi malo doveli u red naše zajedničke prostore i kako bi nam bilo ugodnije, a što nas bude više posao će biti kvalitetnije i brže obavljen. Bez vaše pomoći ne možemo ove, za župu važne zahvate, privesti kraju. Odazovite se! Svi koji mogu pomoći neka se jave – posebno potičem grupe za čišćenje crkve, mlade, muškarce i sve druge.