Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

Akcija prikupljanja donacija po domovima naših župljana

Akcija prikupljanja donacija po domovima naših župljana je na dobrovoljnoj bazi i vaša je slobodna volja želite li dar dati. Možda ste svoj dar već dali ili poklonili svoje vrijeme i rad, ili možda želite svoj dar donijeti u župni ured ili uplatiti putem uplatnice koju ćete dobiti na kućnu adresu, u tom slučaju vam iskreno zahvaljujemo i to slobodno možete naglasiti kada volonteri naše župe dođu u vaš dom. Ovu akciju i dolazak volontera župe u vaš dom nemojte shvatiti kao agresivno nametanje obaveza, želja nam je samo svim župljanima, pogotovo onima koji nisu često u doticaju s župom, dati mogućnost da pomognu svojoj župi. Volontere župe koji će vas obilaziti po vašim domovima primite s poštovanjem i ljubaznošću, jer su i oni prihvatili ovu tešku dužnost žrtvujući se poradi dobra naše župe.

Sve već zamoljene volontere za ovu akciju kao i sve koji mogu i žele sudjelovati u ovoj akciji prikupljanja darova po domovima župljana, a imaju najmanje 20 godina, pozivam na organizacijski sastanak koji će se održati danas nakon svete Mise u 11.00 sati u dvorani našeg pastoralnog centra.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA
  • svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

Misne nakane

1. 10. 2023. – 7. 10. 2023.

26. tjedan kroz godinu

NED

1. 10.

8.30

11.00

+ Jozo Jurišić

PRO POPULO

UTO

3. 10.

19.00 Nakana ob. Dumančić
SRI

4. 10.

19.00 Na nakanu
ČET

5. 10.

19.00 + Pero Karadža
PET

6. 10.

19.00 zajedničke nakane
SUB

7. 10.

19.00 + Mara Karadža

Raspored župnih kateheza

8. razredi – ponedjeljkom u 20 h

3. razredi – subotom u 10 h

7. razredi – subotom u 11 h

4., 5. i 6. razredi – subotom u 12 h

Ministanti – prve subote u mjesecu u 18 h

Susreti počinju 1. listopada

Skip to content