Akcija prikupljanja donacija po domovima naših župljana

Akcija prikupljanja donacija po domovima naših župljana je na dobrovoljnoj bazi i vaša je slobodna volja želite li dar dati. Možda ste svoj dar već dali ili poklonili svoje vrijeme i rad, ili možda želite svoj dar donijeti u župni ured ili uplatiti putem uplatnice koju ćete dobiti na kućnu adresu, u tom slučaju vam iskreno zahvaljujemo i to slobodno možete naglasiti kada volonteri naše župe dođu u vaš dom. Ovu akciju i dolazak volontera župe u vaš dom nemojte shvatiti kao agresivno nametanje obaveza, želja nam je samo svim župljanima, pogotovo onima koji nisu često u doticaju s župom, dati mogućnost da pomognu svojoj župi. Volontere župe koji će vas obilaziti po vašim domovima primite s poštovanjem i ljubaznošću, jer su i oni prihvatili ovu tešku dužnost žrtvujući se poradi dobra naše župe.

Sve već zamoljene volontere za ovu akciju kao i sve koji mogu i žele sudjelovati u ovoj akciji prikupljanja darova po domovima župljana, a imaju najmanje 20 godina, pozivam na organizacijski sastanak koji će se održati danas nakon svete Mise u 11.00 sati u dvorani našeg pastoralnog centra.