Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

Akcija prikupljanja donacija po domovima naših župljana

Akcija prikupljanja donacija po domovima naših župljana je na dobrovoljnoj bazi i vaša je slobodna volja želite li dar dati. Možda ste svoj dar već dali ili poklonili svoje vrijeme i rad, ili možda želite svoj dar donijeti u župni ured ili uplatiti putem uplatnice koju ćete dobiti na kućnu adresu, u tom slučaju vam iskreno zahvaljujemo i to slobodno možete naglasiti kada volonteri naše župe dođu u vaš dom. Ovu akciju i dolazak volontera župe u vaš dom nemojte shvatiti kao agresivno nametanje obaveza, želja nam je samo svim župljanima, pogotovo onima koji nisu često u doticaju s župom, dati mogućnost da pomognu svojoj župi. Volontere župe koji će vas obilaziti po vašim domovima primite s poštovanjem i ljubaznošću, jer su i oni prihvatili ovu tešku dužnost žrtvujući se poradi dobra naše župe.

Sve već zamoljene volontere za ovu akciju kao i sve koji mogu i žele sudjelovati u ovoj akciji prikupljanja darova po domovima župljana, a imaju najmanje 20 godina, pozivam na organizacijski sastanak koji će se održati danas nakon svete Mise u 11.00 sati u dvorani našeg pastoralnog centra.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30  sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • nakon sv. Misa prema potrebi

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA

Misne nakane

21. 7. 2024. – 27. 7. 2024.

Šestnaesti tjedan kroz godinu

NED

21. 7.

8.30 PRO POPULO
UTO

23. 7.

19.00 + Marko i Šima Tuzla
SRI

24. 7.

19.00 + Mile, Marija i Karlo Iličić
ČET

25. 7.

19.00 + Ana, Mijo, Mara i Anđa Zirdum i Ilija Mioč
PET

26. 7.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

27. 7.

19.00 + Ivan Čičak

Raspored župnih kateheza

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.

Skip to content