BLAGDAN GOSPE LURDSKE – DAN BOLESNIKA

U subotu, 11. veljače 2017., je blagdan Blažene Djevice Marije Lurdske koji se obilježava kao dan bolesnika. Toga dana na poseban način suosjećamo s našim starima, bolesnima i nemoćnima i molimo za njih. Toga dana će bit posebna sveta Misa za bolesnike i nemoćne u 19.00 sati, a nakon svete Mise bit će podjeljivanje sakramenta Bolesničkog pomazanja za stare, bolesne i nemoćne. Pozivam vas da toga dana dovedete svoje stare, nemoćne i bolesnike u našu župnu crkvu, kako bi sudjelovali na svetoj Misi i kako bi primili sakrament Bolesničkog pomazanja. Za sve koji budu primali sakrament Bolesničkog pomazanja bit će i mogućnost Ispovijedi od 18.30 sati u našoj župnoj crkvi. Svi koji žele primiti sakrament Bolesničkog pomazanja moraju bit u stanju milosti – ispovijeđeni, moraju se pričestiti na svetoj Misi i mora postojati opravdani razlog primanja sakramenta Bolesničkog pomazanja – fizička ili psihička bolest, nemoć ili duboka starost.

• nedjeljom – 8:30  sati

• nakon sv. Misa prema potrebi

21. 7. 2024. – 27. 7. 2024.

Šestnaesti tjedan kroz godinu

8.30 PRO POPULO

19.00 + Marko i Šima Tuzla

19.00 + Mile, Marija i Karlo Iličić

19.00 + Ana, Mijo, Mara i Anđa Zirdum i Ilija Mioč

19.00 + Ivan Čičak

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.