•BLAGDAN GOSPE LURDSKE – DAN BOLESNIKA

U srijedu, 11. veljače 2015., je blagdan Blažene Djevice Marije Lurdske koji se obilježava kao dan bolesnika. Toga dana na poseban način suosjećamo s našim starima, bolesnima i nemoćnima i molimo za njih. Toga dana će biti posebna sveta Misa za bolesnike i nemoćne, a nakon svete Mise biti će podjeljivanje sakramenta Bolesničkog pomazanja za stare, bolesne i nemoćne. Pozivam vas da toga dana dovedete svoje stare, nemoćne i bolesnike u našu župnu crkvu, kako bi sudjelovali na svetoj Misi i kako bi primili sakrament Bolesničkog pomazanja. Za sve koji budu primali sakrament Bolesničkog pomazanja biti će i mogućnost Ispovijedi od 18.00 sati u našoj župnoj crkvi. Svi koji žele primiti sakrament Bolesničkog pomazanja moraju biti u stanju milosti – ispovijeđeni, moraju se pričestiti na svetoj Misi i mora postojati opravdani razlog primanja sakramenta Bolesničkog pomazanja – fizička ili psihička bolest, nemoć ili duboka starost. Nakon Mise biti će druženje uz čaj i kolače u našoj župnoj dvorani.

• nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati

• od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

• svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

19. 5. 2024. – 25. 5. 2024.

Sedmi tjedan kroz godinu

Na nakanu