BLAGOSLOV NOVOG ŽUPNOG STANA U NAŠOJ ŽUPI PETRUŠEVEC

U nedjelju, 21. prosinca 2014., bit će blagoslov novog župnog stana u našoj župi Petruševec. Svetu Misu u 11.00 sati predslavi prečasni gospodin mons. Mijo Gorski, pomoćni biskup zagrebački, a nakon svete Mise bit će svečani blagoslov novog župnog stana. Svečani blagoslov novog župnog stana označava i službeni povratak župnika u župni stan u Petruševcu, te će od sada župnik ponovno stanovati među svojim župljanima u svojoj župi Petruševec. Radostan je ovo i velik dan za našu župu, te vas sve potičemo da se odazovete ovom slavlju blagoslova novog župnog stana u Petruševcu. Iskrena zahvala svima vama koji ste uložili svoj trud, vrijeme i materijalna sredstva i pomogli na bilo koji način kako bi ostvarili ovaj, za našu župu izrazito važan, projekt izgradnje novog župnog stana te na taj način omogućili povratak župnika u Petruševec.