EUHARISTIJSKO KLANJANJE U DUHU STEPINČEVE GODINE

2015. godina u našoj Zagrebačkoj nadbiskupiji je proglašena godinom bl. Alojzija Stepinca, kad ćemo na poseban način upoznavati lik blaženog Alojzija Stepinca i promišljati o njegovim riječima i djelima te ćemo moliti za što skorije proglašenje kardinala Alojzija Stepinca svetim. Određeno je da svakog 10. dana u mjesecu bude Euharistijsko klanjanje na kojem ćemo promišljati o liku, djelu i riječima blaženog Alojzija Stepinca te moliti za njegovo proglašenje svetim. Euharistijsko klanjanje u duhu Stepinčeve godine u našoj župi Petruševec bit će u srijedu, 10. lipnja 2015., u 19.30 sati, nakon večernje svete Mise. Sve vas pozivam i potičem da se odazovete ovim posebnim molitvenim susretima koji će bit u duhu našeg dragog blaženika Alojzija Stepinca. Pošto ćemo klanjanje imati u srijedu, 10. lipnja 2015., ovoga tjedna neće bit našeg redovitog Euharistijskog klanjanja četvrtkom nakon večernje svete Mise.