EUHARISTIJSKO KLANJANJE U DUHU STEPINČEVE GODINE

Ova pastoralna godina 2014. / 2015. u našoj Zagrebačkoj nadbiskupiji je proglašena godinom kada ćemo na poseban način upoznavati lik blaženog Alojzija Stepinca i promišljati o njegovim riječima i djelima te ćemo moliti za što skorije proglašenje kardinala Alojzija Stepinca svetim. Određeno je da svakog 10. dana u mjesecu bude Euharistijsko klanjanje na kojem ćemo promišljati o liku, djelu i riječima blaženog Alojzija Stepinca te moliti za njegovo proglašenje svetim. Prvo Euharistijsko klanjanje u duhu Stepinčeve godine u našoj župi Petruševec bit će u srijedu, 10. prosinca 2014. u 06.30 sati, nakon svete Mise zornice. Sve vas pozivam i potičem da se odazovete ovim posebnim molitvenim susretima koji će biti u duhu našeg dragog blaženika Alojzija Stepinca.