HODOČAŠĆE – IZLET U KRAŠIĆ I NA PLITVIČKA JEZERA

U subotu, 30. travnja 2016., naši krizmanici idu na hodočašće i izlet u Krašić – župu rođenja, uzništva i smrti našeg dragog blaženika kardinala Alojzija Stepinca i na Plitvička jezera. Ima još dosta slobodnih mjesta u autobusu te pozivamo i ostale mlade iz naše župe da nam se pridruže na ovom hodočašću. Na hodočašće se kreće u 07.00 sati ujutro ispred naše župne crkve, a cijena hodočašća je 200,00 HRK. U cijenu je uključen prijevoz autobusom te ulaznica i sadržaji na Plitvičkim jezerima. Za hodočašće se mladi mogu prijaviti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda. Uplata za hodočašće vrši se odmah kod prijave. Dragi mladi odazovite se i krenimo zajedno na ovo lijepo hodočašće i izlet!