HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, MOSTAR, MODRO I CRVENO JEZERO, UDBINA – 14. – 16. listopada 2016

Pred nama je naše župno dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, grad Mostar, Modro i Crveno Jezero kod Imotskog te Crkvu hrvatskih mučenika u Udbini. Na hodočašće se kreće u petak, 14. 10. 2016. u 23.00 sata ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 16. 10. 2016. u kasnijim večernjim satima. Cijena hodočašća je 400,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, jedan polupansion – noćenje u pansionu u Međugorju s ručkom u subotu i doručkom u nedjelju, ulaznice za Modro i Crveno jezero te stručno i duhovno vodstvo. Sve prijavljene pozivam da cijelu uplatu za hodočašće u iznosu 400,00 HRK podmire najkasnije do srijede, 12. 10. 2016. Uplatu možete izvršiti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Hodočasnike podsjećam da ponesu važeću putovnicu ili osobnu iskaznicu , kišobran ili kabanicu za slučaj kiše, udobnu obuću i ostale potrepštine.