HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, MOSTAR, PARK PRIRODE BLIDINJE – Blidinjsko jezero, samostan Masna Luka, Stećci, RAMSKO JEZERO – samostan i svetište Šćit – 10. – 11. ožujka 2018.

Pred nama je naše župno dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, Mostar, Park prirode Blidinje – Blidinjsko jezero, samostan Masna Luka, Stećci, Ramsko jezero – samostan i svetište Šćit. Na hodočašće se kreće u petak, 09. 03. 2018. u 22.30 sati ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 11. 03. 2018. u kasnijim večernjim satima. Cijena hodočašća je 400,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, jedan polupansion – noćenje u pansionu u Međugorju s ručkom i doručkom, ulaznice, te stručno i duhovno vodstvo. Sve prijavljene pozivam da cijelu uplatu za hodočašće u iznosu 400,00 HRK podmire najkasnije do srijede, 07. 03. 2018. Uplatu možete izvršiti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Hodočasnike podsjećam da ponesu važeću putovnicu ili osobnu iskaznicu, kišobran ili kabanicu za slučaj kiše, udobnu obuću i ostale potrepštine.