HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, MOSTAR, PARK PRIRODE BLIDINJE – Blidinjsko jezero, samostan Masna Luka, Stećci, RAMSKO JEZERO – samostan i svetište Šćit – 10. – 11. ožujka 2018.

Naša župa Petruševec organizira dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, Mostar, Park prirode Blidinje – Blidinjsko jezero, samostan Masna Luka, Stećci, Ramsko jezero – samostan i svetište Šćit. Na hodočašće se kreće u petak, 09. 03. 2018. u 22.30 sati ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 11. 03. 2018. u kasnijim večernjim satima. Cijena hodočašća je 400,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, jedan polupansion – noćenje u pansionu u Međugorju s ručkom i doručkom, ulaznice, te stručno i duhovno vodstvo. Prijave se primaju nedjeljom i radnim danima nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Kod prijave je potrebno uplatiti akontaciju u iznosu 200,00 HRK. Prijave se primaju do 07. 03. 2018.