HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, MOSTAR, SINJ, CRKVA SV. SPASA NA IZVORU CETINE – najstarija crkva Hrvatskoga naroda, KNIN – 13. – 14. listopada 2018

Naša župa Petruševec organizira dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, Mostar, Sinj, Crkvu sv. Spasa na izvoru Cetine – najstariju crkvu Hrvatskoga naroda i Knin. Na hodočašće se kreće u petak, 12. 10. 2018. u 23.00 sata ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 14. 10. 2018. u kasnijim večernjim satima. Cijena hodočašća je 400,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, jedan polupansion – noćenje u pansionu u Međugorju s ručkom i doručkom, ulaznice, te stručno i duhovno vodstvo. Prijave se primaju nedjeljom i radnim danima nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Kod prijave je potrebno uplatiti akontaciju u iznosu 200,00 HRK. Prijave se primaju do 10. 10. 2018.