HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, ŠIROKI BRIJEG, PARK PRIRODE BLIDINJE – Blidinjsko jezero, samostan Masna Luka, Stećci, Kedžara – grob Dive Grabovčeve, BANJA LUKA – Samostan redovnika Trapista Marija Zvijezda – 14. – 15. listopada 2017.

Pred nama je naše župno dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, Široki Brijeg, Park prirode Blidinje – Blidinjsko jezero, samostan Masna Luka, Stećci, Kedžara – grob Dive Grabovčeve, Banja Luku – Samostan redovnika Trapista Marija Zvijezda. Na hodočašće se kreće u petak, 13. 10. 2017. u 23.45 sati ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 15. 10. 2017. u kasnijim večernjim satima. Cijena hodočašća je 400,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, jedan polupansion – noćenje u pansionu u Međugorju s ručkom i doručkom, ulaznice, te stručno i duhovno vodstvo. Sve prijavljene pozivam da cijelu uplatu za hodočašće u iznosu 400,00 HRK podmire najkasnije do srijede, 11. 10. 2017. Uplatu možete izvršiti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Hodočasnike podsjećam da ponesu važeću putovnicu ili osobnu iskaznicu , kišobran ili kabanicu za slučaj kiše, udobnu obuću i ostale potrepštine.