HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, VEPRIC – Hrvatsko svetište Majke Božje Lurdske, MAKARSKA, ŠIBENIK – 30. – 31. ožujka 2019.

Naša župa Petruševec organizira dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, Vepric – Hrvatsko svetište Majke Božje Lurdske, Makarsku i Šibenik. Na hodočašće se kreće u petak, 29. 3. 2019. u 22.30 sati ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 31. 3. 2019. u kasnijim večernjim satima. Cijena hodočašća je 420,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, jedan polupansion – noćenje u pansionu u Međugorju s ručkom i doručkom, te stručno i duhovno vodstvo. Prijave se primaju nedjeljom i radnim danima nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Kod prijave je potrebno uplatiti akontaciju u iznosu 200,00 HRK. Prijave se primaju do 20. 3. 2019.