HODOČAŠĆE – MEĐUGORJE, VEPRIC – Hrvatsko svetište Majke Božje Lurdske, MAKARSKA, ŠIBENIK – 30. – 31. ožujka 2019.

Pred nama je dvodnevno župno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Međugorje, Vepric – Hrvatsko svetište Majke Božje Lurdske, Makarsku i Šibenik. Na hodočašće se kreće u petak, 29. 3. 2019. u 22.30 sati ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 31. 3. 2019. u kasnijim večernjim satima. Sve prijavljene pozivam da cijelu uplatu za hodočašće u iznosu 420,00 HRK podmire najkasnije do srijede, 27. 3. 2019. Uplatu možete izvršiti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Hodočasnike podsjećam da ponesu važeću putovnicu ili osobnu iskaznicu , kišobran ili kabanicu za slučaj kiše, udobnu obuću i ostale potrepštine.