Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

HODOČAŠĆE MLADIH ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE U MARIJU BISTRICU

HODOČAŠĆE MLADIH ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE U MARIJU BISTRICU – održava se već tradicionalno u vrijeme hodočašća vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu. Ove godine to je, dakle, u subotu i nedjelju, 7. i 8. rujna. Mladi u Mariji Bistrici spavaju sa subote na nedjelju u vrećama, pod šatorom i u školi. Pozivam mlade naše župe da se zajedno kao župa odazovemo ovom hodočašću mladih. U Mariju Bistricu idemo pješke, a krećemo u subotu u 4 sata ujutro. Pristojba organizatorima susreta mladih je 30 kuna, a oni koji se vraćaju župnim autobusom plaćaju povratnu kartu od 30 kuna, dakle, sve zajedno 60 kuna. Prijaviti se možete danas i preko tjedna nakon svetih Misa, te u vrijeme rada župnog ureda. Tada možete izvršiti i uplatu, a lijepo molimo one koji su se već prijavili da izvrše uplatu tokom ovog tjedna, a najkasnije do srijede, 4. rujna. Prijavite se što prije jer je dan hodočašća blizu, a i potrebno se ranije prijaviti uredu mladih naše nadbiskupije. Svi mladi koji idu na hodočašće u Mariju Bistricu imaju susret u četvrtak, 5. rujna, u 20.30 sati u našem pastoralnom centru, radi dogovora.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30  sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • nakon sv. Misa prema potrebi

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA

Misne nakane

21. 7. 2024. – 27. 7. 2024.

Šestnaesti tjedan kroz godinu

NED

21. 7.

8.30 PRO POPULO
UTO

23. 7.

19.00 + Marko i Šima Tuzla
SRI

24. 7.

19.00 + Mile, Marija i Karlo Iličić
ČET

25. 7.

19.00 + Ana, Mijo, Mara i Anđa Zirdum i Ilija Mioč
PET

26. 7.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

27. 7.

19.00 + Ivan Čičak

Raspored župnih kateheza

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.

Skip to content