HODOČAŠĆE MLADIH ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE U MARIJU BISTRICU

Dragi mladi i ove godine kao župa sudjelujemo na hodočašću mladih Zagrebačke nadbiskupije u Mariju Bistricu, a ono se održava 13. i 14. 9. Ove godine na hodočašće ćemo ići s hodočasničkim vlakom s kojim idu svi mladi iz nadbiskupije, a on kreće u subotu, 13. 9. u 7 i 20 sati s glavnog kolodvora. Jednim dijelom će se i pješačiti, a spava se u vrećama za spavanje.
Cijena hodočašća je 70 HRK, a prijaviti se možete do nedjelje, 7.9., nakon svetih Misa i dnevnih i nedjeljnih.

U nedjelju, 7.9., nakon Mise u 11 sati je obavezan sastanak za sve koji idu na ovaj susret mladih u Bistricu, tada moramo popuniti sve podatke koji se od nas traže i do tada se mora izvršiti spomenuta uplata. Na tom sastanku dobit će te i sve potrebne informacije i upute… Sastanak je obavezan!

Dođite, prijavite se i vidimo se!