•HODOČAŠĆE MLADIH ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE U MARIJU BISTRICU

HODOČAŠĆE MLADIH ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE U MARIJU BISTRICU – održava se već tradicionalno u vrijeme hodočašća vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu. Ove godine to je, dakle, u subotu i nedjelju, 07. i 08. rujna. Mladi u Mariji Bistrici spavaju sa subote na nedjelju u vrećama, pod šatorom i u školi. Pozivamo mlade naše župe da se zajedno kao župa odazovemo ovom hodočašću mladih. Postoji ideja da u Mariju Bistricu idemo i pješke u subotu rano ujutro, ili ćemo se pridružiti ostalim mladima naše nadbiskupije koji idu vlakom s glavnog kolodvora. Cijena ovog hodočašća ovisi o aranžmanu za kojeg se odlučimo – ako idemo s vlakom cijena je 70 kuna, ako budemo išli pješke, cijena će biti niža. Prijaviti se možete danas i preko tjedna nakon svetih Misa, te u vrijeme rada župnog ureda. Prijavite se što prije jer je dan hodočašća blizu, a i potrebno se ranije prijaviti uredu mladih naše nadbiskupije.

Povezane obavijesti