• HODOČAŠĆE – SINJ, MEĐUGORJE, PODMILAČJE = 17. – 19. listopada 2014.

Naša župa Petruševec organizira dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Marijansko svetište Sinj, Međugorje, svetište svetog Ivana Krstitelja u Podmilačju kod Jajca, slapove Kravica, Herceg etno selo i grad Mostar. Na hodočašće se kreće u petak, 17. 10. 2014., u 23.00 sata ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 19. 10. 2014., u večernjim satima. Sve prijavljene pozivamo da cijelu uplatu za hodočašće u iznosu 350,00 HRK podmire najkasnije do srijede, 15. 10. 2014. Uplatu možete izvršiti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda. Hodočasnike podsjećam da ponesu važeću putovnicu ili osobnu iskaznicu (novu), kišobran ili kabanicu za slučaj kiše, udobnu obuću i ostale potrepštine.

Povezane obavijesti