HODOČAŠĆE – SINJ, MEĐUGORJE, PODMILAČJE = 17. – 19. listopada 2014.

Naša župa Petruševec organizira dvodnevno hodočašće u sklopu kojega ćemo posjetiti Marijansko svetište Sinj, Međugorje, svetište svetog Ivana Krstitelja u Podmilačju kod Jajca, slapove Kravica, Herceg etno selo i grad Mostar. Na hodočašće se kreće u petak, 17. 10. 2014. u 23.00 sata ispred župne crkve u Petruševcu, a povratak je u nedjelju, 19. 10. 2014. u večernjim satima. Cijena hodočašća je 350,00 HRK, a u cijenu su uključeni vožnja turističkim autobusom, noćenje s doručkom, te stručno i duhovno vodstvo. Postoji mogućnost nadoplate za ručak u iznosu od 50,00 HRK. Prijave se primaju nedjeljom i radnim danima nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a tada možete dobiti i sve potrebne informacije. Kod prijave je potrebno uplatiti akontaciju u iznosu 150,00 HRK

Povezane obavijesti