HODOČAŠĆE – TROGIR, SPLIT, SOLIN, MEĐUGORJE, MOSTAR, RAMA/ŠĆIT, JAJCE, PODMILAČJE

Naša župa Petruševec organizira dvodnevno hodočašće koje će se održati 01. i 02. svibnja 2015. Hodočašće je namjenjeno krizmanicima, mladima, ali i svim drugim župljanima. Hodočašće obuhvaća niz destinacija – Trogir, Split, Solin, vodopad Kravica pokraj Ljubuškog u Hercegovini, Međugorje, Mostar, Rama / Šćit, grad Jajce, Podmilačje (Hrvatska i BiH); a spava se u hotelu – jedan polupansion. Cijena hodočašća je 400 HRK, a prijave se primaju do 28. travnja 2015. Prijaviti se možete nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa ili u župnom uredu u uredovno vrijeme, gdje možete dobiti i sve potrebne informacije! Kod prijave potrebno je uplatiti avans u iznosu od 200 HRK. Na hodočašće se kreće u petak, 01. svibnja 2015. u 01.00 sat ujutro (s četvrtka na petak) ispred naše župne crkve u Petruševcu. Svi hodočasnici neka obavezno ponesu važeću putovnicu ili osobnu iskaznicu te hranu i napitke za prvi dan hodočašća. Očekujemo vas!