HODOČAŠĆE U KRASNO GRUPA ZA ČIŠĆENJE

Članicama naših župnih grupa za čišćenje, koje se brinu za čistoću naše župne crkve i pastoralnog centra, naša župa poklanja hodočašće u Marijansko svetište Krasno na Velebitu. U sklopu hodočašća posjetit ćemo i rezervat za medvjede Kuterevo te grad Senj.

Na hodočašće se ide u subotu, 28. svibnja 2016., a kreće se u 07.00 sati ujutro ispred naše župne crkve. Za hodočašće se potrebno prijaviti i upisati, a to možete učiniti nedjeljom i radnim danom nakon svetih Misa te u vrijeme rada župnog ureda. Hodočašće se ne plaća, ali svoje mjesto osiguravate prijavom i upisom za hodočašće.

Svi koji idu na ovo hodočašće imat će obavezan susret u nedjelju, 22. svibnja 2016., u 12.00 sati u našoj župnoj crkvi, kako bi se dogovorili oko detalja hodočašća.

Zahvalni na svemu što činite za našu župnu zajednicu, radujemo se ovom zajedničkom hodočašću našoj nebeskoj majci Mariji Krašanskoj!