HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU

HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU organiziramo u sklopu Zavjetnog hodočašća vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu, u nedjelju, 8. rujna 2019. godine. Polazak bi bio u 7 sati ujutro ispred župne crkve. Cijena hodočašća je 50 kuna po osobi. Prijaviti se možete danas i ovaj tjedan do srijede u župnom uredu. Na hodočašće se ide ukoliko popunimo autobus. Isti taj vikend je i hodočašće mladih na Mariju Bistricu, njihov program je malo drugačiji, ali i mlade pozivam da se jave i odazovu na ovo lijepo hodočašće koje je priprema za susret hrvatske katoličke mladeži koji će se održati iduće godine u Zagrebu. Zbog hodočašća na Mariju Bisricu iduće nedjelje u našoj župi biti će samo jutarnja sv. Misa u 8.00 sati.