HODOČAŠĆE U PADOVU I VENECIJU

Organiziramo hodočašće u Padovu i Veneciju u Italiji, gdje ćemo posjetiti svetišta svetog Leopolda Bogdana Mandića i svetog Antuna Padovanskog te obići znamenitosti Padove i Venecije. Hodočašće će biti u subotu, 5. travnja 2014., a kreće se toga dana u 01.00 sat ujutro, cijeli dan smo u Italiji i povratak je istoga dana do 24.00 sata. Cijena hodočašća je 400 HRK. Prijaviti se možete kod župnika nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, a prijave se primaju do 30. ožujka 2014. Kod prijave potrebno je uplatiti početnih 150 HRK. Hodočašće je ponajprije ponuđeno našim krizmanicima, kao duhovna priprava za primanje sakramenta svete Potvrde, ali ponuda vrijedi i za sve zainteresirane župljane. Pozivam vas da se odazovete na ovo zajedničko župno putovanje, kroz molitvu, druženje i radost izgrađujmo svoju vjeru i zajedništvo!