Informacije o svetim Misama iduće subote (7.9) i nedjelje (8.9)

IDUĆE SUBOTE, 7. RUJNA, NEĆE BITI VEČERNJE SVETE MISE U 18.00 SATI  zbog pješačkog hodočašća mladih naše župe u Mariju Bistricu koje predvodi župnik. Pozivam vjernike da se toga dana okupe na molitvu krunice u 17.30 sati. Nakana koja je bila predviđena da se odsluži toga dana, odslužit će se u ponedjeljak, 9. rujna, na večernjoj svetoj Misi u 18.00 sati, a nakana je za + Maru Gavrić
SVETA MISA IDUĆE NEDJELJE, 8. RUJNA  biti će samo navečer u 18 sati. Prijepodnevnih svetih Misa neće biti – zbog zavjetnog hodočašća vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu, na kojem sudjeluje i naša župa. Župnik će svetu Misu za našu župu i sve vjernike naše župe prikazati na Mariji Bistrici, gdje će se slaviti velika hodočasnička Misa. Pozivam sve koji mogu da se pridruže ovom velikom hodočašću našega grada u Mariju Bistricu – ili župnim autobusom ili osobnim prijevozom. Večernja sveta Misa u 18 sati u župi će biti na nakane koje su bile zapisane za jutarnje svete Mise (u 8 i 9.30 sati) za tu nedjelju: + Aninka i Stjepan Juhas i Dragutin Orenda, te + Pavao, Ruža, Stjepan i Kata Lukiški.