Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

IZBORI ZA NOVO ŽUPNO PASTORALNO VIJEĆE U NAŠOJ ŽUPI

Prošle nedjelje, 25. 11. 2018., održani su izbori za novi saziv Župnog pastoralnog vijeća u našoj župi. Prema rezultatima izbora, glasovima župljana, članovi novog saziva Župnog pastoralnog vijeća postali su: Juraj Orenda, Jelena Glavaš, Mateo Šipura, Ljiljana Hadžić, Mladen Matun, Darko Džolić i Renata Blažić. Snagom svoje službe i imenovanjem od strane župnika, članovi novog saziva Župnog pastoralnog vijeća postali su također: Vera Javni, Natalija Matun, Nikolina Marić, Kristina Magaš, Matea Lenić, Claudia Pavić i Zorana Idžan. Čestitamo izabranim i imenovanim članovima novog saziva našeg Župnog pastoralnog vijeća. Novi saziv Župnog pastoralnog vijeća bit će u skoro vrijeme potvrđen i od strane našega nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića, te će svaki član vijeća dobiti dekret za vršenje vijećničke službe u narednih 5 godina. Zahvaljujemo svim članovima novog saziva našeg Župnog pastoralnog vijeća koji su pristali biti nosiocima pastoralnog života naše župe, darujući svojoj zajednici svoje vrijeme, znanje i trud. Rezultate izbora za novi saziv našeg Župnog pastoralnog vijeća po broju glasova možete pogledati na listi koja se nalazi na panou ispred ulaza u našu župnu crkvu.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA
  • svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

Misne nakane

19. 5. 2024. – 25. 5. 2024.

Sedmi tjedan kroz godinu

NED

19. 5.

8.30

11.00

Na nakanu

PRO POPULO

UTO

21. 5.

19.00 + Kata i Ivo Jurić
SRI

22. 5.

19.00 + Kata i Ilkan Glavaš
ČET

23. 5.

19.00 + Ilija i Ana Dubravac
PET

24. 5.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

25. 5.

19.00 + Žarko i Kata Šužberić

Raspored župnih kateheza

Raspored

kateheza

 

 

ura

 

dan

7. razredi

 

19.30 h ponedjeljkom
2. razredi 11 h

 

subotom
ministranti

 

18 h prve subote u mjesecu i po dogovoru uoči blagdana

Novi raspored vrijedi od 15. travnja

Skip to content