Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

IZBORI ZA NOVO ŽUPNO PASTORALNO VIJEĆE U NAŠOJ ŽUPI

Prošle nedjelje, 25. 11. 2018., održani su izbori za novi saziv Župnog pastoralnog vijeća u našoj župi. Prema rezultatima izbora, glasovima župljana, članovi novog saziva Župnog pastoralnog vijeća postali su: Juraj Orenda, Jelena Glavaš, Mateo Šipura, Ljiljana Hadžić, Mladen Matun, Darko Džolić i Renata Blažić. Snagom svoje službe i imenovanjem od strane župnika, članovi novog saziva Župnog pastoralnog vijeća postali su također: Vera Javni, Natalija Matun, Nikolina Marić, Kristina Magaš, Matea Lenić, Claudia Pavić i Zorana Idžan. Čestitamo izabranim i imenovanim članovima novog saziva našeg Župnog pastoralnog vijeća. Novi saziv Župnog pastoralnog vijeća bit će u skoro vrijeme potvrđen i od strane našega nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića, te će svaki član vijeća dobiti dekret za vršenje vijećničke službe u narednih 5 godina. Zahvaljujemo svim članovima novog saziva našeg Župnog pastoralnog vijeća koji su pristali biti nosiocima pastoralnog života naše župe, darujući svojoj zajednici svoje vrijeme, znanje i trud. Rezultate izbora za novi saziv našeg Župnog pastoralnog vijeća po broju glasova možete pogledati na listi koja se nalazi na panou ispred ulaza u našu župnu crkvu.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA
  • svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

Misne nakane

17. 9. 2023. – 23. 9. 2023.

24. tjedan kroz godinu

NED

17. 9.

8.30

11.00

+ Franjo, Dragica i Tomislav Pavleka

PRO POPULO

UTO

19. 9.

19.00 Za ozdravljenje Maše
SRI

20. 9.

19.00 + Marta, Mirko i Marijan Mazalica
ČET

21. 9.

19.00 Na nakanu
PET

22. 9.

19.00 zajedničke nakane
SUB

23. 9.

19.00 + Marija Kuzmec i ob. Vrbanić i Kuzmec

Raspored župnih kateheza

8. razredi – ponedjeljkom u 20 h

3. razredi – subotom u 10 h

7. razredi – subotom u 11 h

4., 5. i 6. razredi – subotom u 12 h

Ministanti – prve subote u mjesecu u 18 h

Susreti počinju 1. listopada

Skip to content