Izbori za novo župno pastoralno vijeće

Iduće nedjelje (22. travnja) kod svih misa će se održati izbori za novo župno pastoralno vijeće.
Novo Župno Pastoralno vijeće imat će 13 članova. Po službi su članovi vijeća: župnik, predstavnik vjeroučitelja: Vera Javni, predstavnik Župnog Ekonomskog vijeća: mr. Juraj Orenda, zatim voditelji i predstavnici pojedinačnih skupina: voditelj Zbora odraslih: Natalija Matun, voditelj Zbora mladih: Matko Orenda, voditelj Dječjeg zbora: Ivana Javni, Predstavnik molitelja: Ljiljana Hadžić, predstavnik animatora: Julijana Glavaš, predstavnik mladih: Jozefina Javni, predstavnik župe pri Tiskovnom uredu Nadbiskupije: mr. Dubravka Miklec.
Izbore će provesti Komisija za predlaganje i izbor u sastavu: mr. Juraj Orenda, Ljljana Hadžić i Julijana Glavaš kod svih misa kada će svaki župljanin dobiti popis sa ovih 12 kandidata od kojih birate njih četvero.

Kandidati:
Mr. Mladen Matun, Nada Vrban, Janica Mladić, Josip Seder, Antun Šoštarko,Josip Tomić, Josip Marić, Dragica Horvat,Ora Jurić, Nedjeljka Hrastinski, Ankica Martinec, Josip Vrtarić