IZVANREDNI SASTANCI O SPOLNOM ODGOJU U ŠKOLAMA ZA ŽUPNIKE I RODITELJE

Ministrastvo znanosti, obrazovanja i sporta uvelo je u škole Kurikulum zdravstvenog odgoja koji ima četiri djela. Biskupi pozitivno vrednuju  tri prva modula ali su iznenađeni sadržajem četvrtog modula koji stavovima o spolnoj, odnosno tkz, rodnoj ravnopravnosti i o odgovornom spolnom ponašanju posve je u suprotnosti s kršćanskim svjetonazorom učenika, njihovih roditellja, ali i mnogih nastavnika. Biskupi pozivaju roditelje da se upoznaju sa sa sadržajima Kurikuluma.

U Zagrebačkoj nadbiskupiji Ured za pastoral obitelji već je početkom listopada ove godine započeo s informiranjem roditelja po župama. U slijedeća dva tjedna u želji da se što više roditelja upozna sa sadržajem Kurikuluma po dekanatima će se održavati  sastanci ZA INFORMIRANJE RODITELJA

Za naš dekanat sastanak je u petak, 14. prosinca 2012 u 19 sati u župi Sv. Antuna Sesvetska Sela. Susret predvodi biskup Mijo Gorski.   Molimo da se jave roditelji koji imaju djecu u školi i koji su članovi Vijeća roditelja u školi te koji imaju e-mail adresu. Na sastanku mogu sudjelovati petero (5) roditelja iz svake župe.

• nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati

• od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

• svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

25. 2. 2024. – 2. 3. 2024.

Drugi korizmeni tjedan

+ Klara, Zlatica i Ivan Lukiški i Katica Marčinko