KATEHEZA ZA ODRASLE UTORKOM I DAN BOLESNIKA

Ovog utorka, 11. veljače 2014., susret za odrasle je u 18.00 sati u našoj župnoj crkvi. Ovotjedni susret bit će u obliku molitve za bolesnike, pošto je toga dana blagdan Blažene Djevice Marije Lurdske koji se obilježava kao dan bolesnika. Toga dana na poseban način suosjećamo s našim starima, bolesnima i nemoćnima i molimo za njih. U utorak će osim molitve za bolesne biti i posebna sveta Misa za bolesnike i nemoćne, a nakon svete Mise bit će podjeljivanje sakramenta Bolesničkog pomazanja za stare, bolesne i nemoćne. Pozivam vas da toga dana dovedete svoje stare, nemoćne i bolesnike ovdje u našu župnu crkvu, kako bi sudjelovali u ovoj molitvi, na svetoj Misi i kako bi primili sakrament Bolesničkog pomazanja. Za sve koji budu primali sakrament Bolesničkog pomazanja biti će i mogućnost svete Ispovijedi u vrijeme molitve za bolesnike od 18.00 sati u našoj župnoj crkvi. Svi koji žele primiti sakrament Bolesničkog pomazanja moraju biti u stanju milosti – ispovijeđeni, moraju se pričestiti na svetoj Misi i mora postojati opravdani razlog primanja sakramenta Bolesničkog pomazanja – fizička ili psihička bolest, nemoć ili duboka starost. Nakon svete Mise bit će druženje uz čaj i kolače u dvorani našeg pastoralnog centra. Pozivam naše vrijedne župljanke da pripreme nešto kolača i toplih napitaka za taj susret posvećen našim starima, bolesnima i nemoćnima.

• nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati

• od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

• svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

19. 5. 2024. – 25. 5. 2024.

Sedmi tjedan kroz godinu

Na nakanu