Mediji o nama

02.03.2008.
GOSTOVANJE NA RADIO MARIJI

Ovoga ponedjeljka, 25.II.2008. u emisiji:“Mladi, ne bojte se Krista!“ na Radio Mariji koju vodi vlč. Antun Sente župnik u Sisku gosti su bili župnik te: Vlatka Linarić, Zvonimir Guć, Matko Orenda, Marina Karadža, Jozefina Javni i Ivana Javni. Predstavili su našu župu i pastoralne aktivnosti mladih. Tako je bilo riječi o svim našim interesnim grupama župne kateheze i njihovim voditeljima.

Govorilo se o našim vjeroanučnim susretima na kraju školske godine, o školama za animatore u Lošinju, Bečeju i Kaptolu.

Pjevalo se u živo u studiju i sviralo. Predstavljena je i naša Web stranica, naše Obavijesti i Vidovci list naše novinarske grupe. Govorilo se i o ovogodišnjem susretu mladih u Varaždinu i pripremama za taj susret. Mladi su izuzetno dobro i živo predstavili pastoralni rad župe. Dio emisije možete poslušati ovdje, a kod župnika možete dobiti CD sa cijelom emisijom.

Ugodno vam slušanje!