Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

Molimo i dalje za fra Zvjezdana Linića!

Fra Zvjezdan Linić  je u petak 31.svibnja prevezen u bolnicu nakon što je kratko izgubio svijest za vrijeme sv. Mise koju je slavio s polaznicima redovnog seminara u Kući susreta – Tabor. Da podsjetimo, ovaj poznati propovjednik i karizmatik prvi puta je hospitaliziran 06. 03. kada mu je dijagnosticirana neoperabilna cista na mozgu. Od tada je u programu liječenja radio i kemoterapijom koje je do sada dobro podnosio, nije se žalio na bolove, samo ponekad na iscrpljenost. Danas je pušten iz bolnice i pod stalnim je liječničkim nadzorom. Kako doznajemo razlog za hitnu hospitalizaciju bila je očekivana reakcija na kemoterapiju. Stanje je stabilno pa je već drugoga dana pušten kući (u Tabor – Samobor)

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30  sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • nakon sv. Misa prema potrebi

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA

Misne nakane

21. 7. 2024. – 27. 7. 2024.

Šestnaesti tjedan kroz godinu

NED

21. 7.

8.30 PRO POPULO
UTO

23. 7.

19.00 + Marko i Šima Tuzla
SRI

24. 7.

19.00 + Mile, Marija i Karlo Iličić
ČET

25. 7.

19.00 + Ana, Mijo, Mara i Anđa Zirdum i Ilija Mioč
PET

26. 7.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

27. 7.

19.00 + Ivan Čičak

Raspored župnih kateheza

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.

Skip to content