NEDJELJA DOBROG PASTIRA

Pastir je jedan od naziva kojim zovemo Isusa. Isus je ne samo pastir nego DOBRI PASTIR. Odlika je pak dobrog pastira da daje život za ovce. Mi smo uspoređeni s ovcama ne zato što ne koristimo svoj razum, nego zato što idemo za Isusom kao što ovca u povjerenju ide za pastirom. Oni su povezani tako čvrsto kao prst i nokat. Osim toga ovca dobro prepoznaje glas pastira i dovoljan joj je njegov poziv da se odazove. Isus je dobar pastir, a mi kakve ovce?
Ovo je i nedjelja molitve za duhovna znanja. Naša župa uključuje se pokretanjem molitvene akcije za duhovna zvanja iz naše župe. Akcija će se sastojati u tome da prvog četvrtka u mjesecu na našem redovitom klanjanju molimo za zvanja. Prema tome pozivamo vas dragi župljani na klanjanje. To sigurno možeš učiniti. Obnovimo svi vjeru u Božju moć i naše velike potrebe za novim zvanjima. Budimo otvoreni za Božje poticaje i nadahnuća! Vapimo iskrenim srcem!

• nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati

• od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

• svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

19. 5. 2024. – 25. 5. 2024.

Sedmi tjedan kroz godinu

Na nakanu