Noć poklonjena Isusu i njegovoj ljubavi

Naši župljani koji se okupljaju na Molitveni sat svake nedjelje u župi,  potakli su sve na  to da poslije Mise  Večere Gospodnje  na  V. Četvrtak provedemo noć u molitvi  i zahvanosti za dar Isusove ljubavi u Euharistiji. Prijedlog je bio da svaki odabere pola sata i provede u crkvi čitajuči na glas Evanđelje po Luki. Tako se prijavilo 27 župljana: članova ŽPV, vjeroučitelja, molitvenog sata, animatora, djece, mladih i odraslih, te se molilo i čitalo Ev od 19,30  sati  Velikog četvrtka kroz svu noć do 9 sati Velikog petka.

Pohvaljujemo i zahvaljujemo svim članovima te noći molitve: Lani Jakimov, Nataliji i Ani Matun, Ružici, Ivani i Ljubici Dumančić, Nadi Čatić, Veri i Jozefini Javni, Jurju  i Snježani Orendi, Katarini Šalić, Tomi i Alenki Jurić, Renati Blažić, Nadi Vrban, Mari Jurinović, Ljljani Hadžić, Mirjani Pokrovac, Željki Lukiški, Željki Topić, Ani Bumbar, Miri Marić, Zorani i Maji Idžan