Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

NOVA PVC STOLARIJA NA ZGRADAMA ŽUPNE CRKVE I PASTORALNOG CENTRA

Na zgradama župne crkve i pastoralnog centra izmijenjena je kompletna vanjska stolarija, prozori i vrata. Stara drvena i dotrajala stolarija zamijenjena je novom koja je u PVC formatu. Cijena ovog projekta je 208.513,13 HRK, a projekt je u potpunosti financirao grad Zagreb.
Zahvaljujemo gradu Zagrebu na financiranju ovog projekta i našem Mjesnom odboru na čelu s gospodinom Jozom Jurićem koji su se založili za realizaciju ovoga projekta. Na poseban način zahvaljujemo našem župnom ekonomskom vijećniku gospodinu Juraju Orendi, koji se od samih početaka uvelike zalagao za ovaj projekt te je uz njegovu veliku inicijativu on u konačnosti i ostvaren.
Veliko hvala i gospođama koje su u vrijeme radova svakodnevno čistile i uređivale crkvu i pastoralni centar, te gospođama koje su sudjelovale u generalnom čišćenju po završetku radova kako bi nam crkva i pastoralni centar za Uskrs zasjali u punom sjaju.

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA
  • svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

Misne nakane

23. 6. 2024. – 29. 6. 2024.

Dvanaesti tjedan kroz godinu

ED

23. 6.

8.30 PRO POPULO
UTO

25. 6.

19.00 + Slavko Tomšić, Emilko i Janja Tutić
SRI

26. 6.

19.00 + Ivo Komljenović
ČET

27. 6.

19.00 Na nakanu
PET

28. 6.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

29. 6.

19.00 + Mijat Tolić, Anto, Jela i Anto Kurtušić

Raspored župnih kateheza

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.

Skip to content