Počeli smo s župnim katehezama

Počeli smo sa župnim katehezama. 1. i 2. razredi katehezu imaju subotom u 11 sati, 4., 5. i 6. razredi isto u subotu u 12 sati, a 7. razredi subotom u 13 sati. U subotu i ministranti imaju svoj susret u 17:30 sati. Pozivamo sve dosadašnje ministrante, a i ako netko želi postati ministrant neka dođe na ministrantski susret. Čitači svoj susret imaju u subotu u 10 sati. Susret mladih je petkom u 20:30 sati. Kateheze za prvopričesnike i krizmanike počinju od ovog tjedna. Prvopričesnici katehezu imaju utorkom i srijedom. U tjednima kada im je škola ujutro imaju katehezu utorkom u 15:30 sati, a u tjednima kada im je škola popodne imaju  katehezu srijedom u 9:00 sati. Krizmanici katehezu imaju srijedom, kada su u školi ujutro katehezu imaju u 13:30 sati, a kada su u školi popodne katehezu imaju u 10:00 sati. U utorak je državni praznik i neradni dan, tako  da prvopričesnici neće imati katehezu.