POZIV NA UKLJUČIVANJE U SKUPINE KOJE SE BRINU O ČIŠĆENJU CRKVE I PASTORALNOG CENTRA

Potičem, pozivam i molim da se u čišćenje crkve uključe nove djevojke i gospođe, a dobro došla su i gospoda. Što nas je više bit će jednostavnije održavati naše župne prostore, a netko ih održavati mora, kako bi nam svima bilo ugodno i lijepo. Suludo bi bilo plaćati nekoga da nam čisti našu vlastitu župnu crkvu u situaciji koja financijski nije najbolja za našu župu, naša župa je malena i župne financijske mogućnosti su skromne te se ne možemo uspoređivati s velikim župama. Vjerujem da nije toliko veliki napor jednom u tri mjeseca darovati svoje vrijeme i trud i pomoći da nam crkva i dvorana budu čiste i ugodne. Naši župni prostori slika su nas samih. Stoga vas pozivam i molim da se odazovete.