PRAVILA VEZANA UZ PRIMJEDBE, KRITIKE I PRIGOVORE NA DJELOVANJE I RAD ŽUPNIKA, ŽUPNIH SURADNIKA I OSTALIH ŽUPNIH TIJELA

Župnik vlč. Ante Barišić je donio odluku da se od danas, 13. 12. 2015. sve primjedbe, kritike i prigovori na rad i djelovanje župnika, župnih suradnika i ostalih župnih tijela mogu iznositi isključivo pismenim putem. Primjedbe, kritike i prigovori pismeno se upućuju naslovljeni na Župno pastoralno vijeće i šalju se poštom na adresu župe, a Župno pastoralno vijeće će nakon razmatranja spisa i ako odluči da su primjedbe, kritike i prigovori opravdani sa svime upoznati i suočiti i župnika. Verbalni delikti (a posebno agresivni verbalni nasrtaji) prema župniku i bilo kojem župnom suradniku su od danas, 13. 12. 2015. pa sve do završetka službe sadašnjem župniku u potpunosti zabranjeni i nedopušteni u svakoj prilici i na svakom mjestu, a pogotovo u prostorima župne crkve i ureda.