PRIPREME ZA HODOČAŠĆE U MARIJU BISTRICU

Danas je 22. nedjelja kroz godinu i današnja čitanja pozivaju na oduševljenje. Kršćanin je čovjek koji u sebi nosi oduševljenje. Da ga Bog zove to je velika stvar. No oduševljenje se često puta može pretvoriti u razočaranje, u mnoštvo pitanja i sumnji. Oduševljenje treba zgodno i mudro povezati s križem. Znati i pretrpjeti radi Krista. Odnosno, bolje je reći: ONOME KOJI LJUBI NIŠTA NIJE TEŠKO! Jesmo li takvi ili želimo li takvi postati i ostati?
Najavljujemo 277. hodočašće grada Zagreba U MARIJU BISTRICU. Polazak je 14. rujna 2008. u 7 sati ispred crkve. Cijena je 55 kn. Prijavite se što prije! PROGRAM U MARIJI BISTRICI: u 9 sati: zajednički križni put – prilika za ispovijed i osobnu pobožnost i u 11 sati: procesija i svečana euharistija.  Hodočašće mladih počinje 13.09. Program hodočašća mladih je: 7,30 polazak hodočasničkog vlaka s Glavnog kolodvora u Zagrebu. U 9 sati iz Zlatar Bistrice hodočasti se pješice prema svetištu. 13 sati: dolazak i smještaj u školi i šatorima. 15 sati: kateheza ; 20 sati služba svjetla; 23,30 euharistijsko klanjanje. Prijavite se i pođite!

Povezane obavijesti