Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

Sportske novosti o stolnoteniskom kupu u našoj župi

Naše dnevne sportske novine donijele su 9. i 10 travnja izvještaj sa Uskrsnog kupa pod naslovom: USPJEŠNA SURADNJA HSTS I CRKVE

Evo cijeloga teksta iz novina:

“ Tjedan dana nakon najvećeg kršćanskog blagdana, Uskrsa, u zagrebačkoj pučkoj školi Žitnjak održan je Uskršnji stolnoteniski turnir. Još jedan znamen i dosadašnje uzorne suradnje Hrvatskog stolnoteniskog saveza (HSTS) i katoličke Crkve.

U konkurenciji seniora prvo mjesto osvojio je Mijo Prgomet, ispred Mirka Radmana, te trećeg Slavka  Lovrekovića. U dječjem je uzrastu prvi bio Mihael Martinec, drugi Josip Raić, a treće mjesto osvojio je Matej Bošnjak. Nagrade koje je osigurao nacionalni stolnoteniski savez, uručio je predsjednik HSTS Zlatko Pospiš, da bi nakon turnira bila služena misa. U župi Sveti Vid Petruševec, euharistijsko slavlje predvodili su Krešimir Bulić i povjerenik Nadbiskupije zagrebačke za sport. đakon Marijan Spehnjak. ( dba)“

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30  sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • nakon sv. Misa prema potrebi

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA

Misne nakane

21. 7. 2024. – 27. 7. 2024.

Šestnaesti tjedan kroz godinu

NED

21. 7.

8.30 PRO POPULO
UTO

23. 7.

19.00 + Marko i Šima Tuzla
SRI

24. 7.

19.00 + Mile, Marija i Karlo Iličić
ČET

25. 7.

19.00 + Ana, Mijo, Mara i Anđa Zirdum i Ilija Mioč
PET

26. 7.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

27. 7.

19.00 + Ivan Čičak

Raspored župnih kateheza

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.

Skip to content