Sportske novosti o stolnoteniskom kupu u našoj župi

Naše dnevne sportske novine donijele su 9. i 10 travnja izvještaj sa Uskrsnog kupa pod naslovom: USPJEŠNA SURADNJA HSTS I CRKVE

Evo cijeloga teksta iz novina:

“ Tjedan dana nakon najvećeg kršćanskog blagdana, Uskrsa, u zagrebačkoj pučkoj školi Žitnjak održan je Uskršnji stolnoteniski turnir. Još jedan znamen i dosadašnje uzorne suradnje Hrvatskog stolnoteniskog saveza (HSTS) i katoličke Crkve.

U konkurenciji seniora prvo mjesto osvojio je Mijo Prgomet, ispred Mirka Radmana, te trećeg Slavka  Lovrekovića. U dječjem je uzrastu prvi bio Mihael Martinec, drugi Josip Raić, a treće mjesto osvojio je Matej Bošnjak. Nagrade koje je osigurao nacionalni stolnoteniski savez, uručio je predsjednik HSTS Zlatko Pospiš, da bi nakon turnira bila služena misa. U župi Sveti Vid Petruševec, euharistijsko slavlje predvodili su Krešimir Bulić i povjerenik Nadbiskupije zagrebačke za sport. đakon Marijan Spehnjak. ( dba)“