SREBRNI BISKUPSKI JUBILEJ NAŠEGA NADBISKUPA KARDINALA JOSIPA BOZANIĆA

Ove godine slavimo 25. obljetnicu biskupske službe zagrebačkoga nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića. Pozvani ste biti dionicima ovoga slavlja. Prva proslava će biti u petak, 20. lipnja 2014., u 19.00 sati u Zagrebačkoj katedrali, gdje će se održati svečanost pod nazivom ˝Slike darovanoga života Crkvi i društvu˝. Druga proslava je u subotu, 21. lipnja 2014., u 10.00 sati u Zagrebačkoj katedrali, kada će biti slavlje prezbiterskoga ređenja, koje će predvoditi naš nadbiskup kardinal Josip Bozanić, te ćemo tom prigodom kao Nadbiskupija zahvaliti Bogu za služenje kardinala Josipa Bozanića, a ujedno i za dar svećeničkoga poziva, bez kojega crkva ne može živjeti. Pozvani smo ovih dana moliti za našega nadbiskupa, župnike i svećenike, kao i za nova svećenička i redovnička zvanja.