SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U DUBROVNIKU, 26. I 27. TRAVNJA 2014. GODINE

Ove godine održava se Susret hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku, a susret se održava 26. i 27. travnja 2014. Svi mladi koji žele ići na susret moraju se prijaviti ovdje u župnom uredu i ostaviti sve potrebne podatke. Donja dobna granica za putovanje na susret je 16 godina, a gornja 30 godina. Cijena putovanja i majice susreta bit će oko 300 do 450 kuna. Svi mladi koji se prijave za putovanje na ovaj susret mladih u Dubrovniku trebali bi dolaziti na naše župne susrete mladih četvrtkom u 20.30 sati. Obavezan sastanak za sve koji su se prijavili za putovanje u Dubrovnik je danas nakon svete Mise u 11.00 sati. Danas je i zadnji dan prijava u našoj župi i svi koji se još žele prijaviti za odlazak na susret mladih u Dubrovnik mogu to učiniti još samo danas nakon svete Mise u 11.00 sati. Na današnjem sastanku treba uplatiti i početnih 100 HRK, kao jamstvo da ste ozbiljni u svojoj namjeri da putujete u Dubrovnik i kao potvrdu prijave. Potičem sve mlade da se prijave za ovaj veliki Hrvatski nacionalni susret. To je događaj koji se pamti za cijeli život i pomaže u izgradnji vjere.

Povezane obavijesti