SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U DUBROVNIKU, 26. I 27. TRAVNJA 2014. GODINE

Ove godine održava se Susret hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku, a susret se održava 26. i 27. travnja 2014. Prijave za ovaj susret mladih počinju danas i traju do 10. veljače 2014. godine. Svi mladi koji žele ići na susret moraju se prijaviti ovdje u župnom uredu i ostaviti sve potrebne podatke, a to mogu učiniti nedjeljom i radnim danima nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda. Donja dobna granica za putovanje na susret je 16 godina, a gornja 30 godina. Cijenja putovanja i majice susreta bit će oko 300 do 450 kuna. Svi mladi koji se prijave za putovanje na ovaj susret mladih u Dubrovniku trebali bi dolaziti na naše župne susrete mladih četvrtkom u 20.30 sati. Potičem sve mlade da se prijave za ovaj veliki Hrvatski nacionalni susret. To je događaj koji se pamti za cijeli život i pomaže u izgradnji vjere. Prijavite se što prije jer je broj sudionika na ovogodišnjem Susretu hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku ograničen te je važno što prije poslati prijave.