SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U DUBROVNIKU I HODOČAŠĆE U MEĐUGORJE – 25., 26. I 27. TRAVNJA 2014. GODINE

Nadolazećeg vikenda 25., 26. i 27. travnja 2014. godine mladi naše župe putuju na Susret hrvatske katoličke mladeži u Dubrovnik u sklopu kojega je i hodočašće u Međugorje, a tom prilikom posjetit ćemo i grad Mostar, slapove Kravica, etno selo kod Međugorja te marijansko svetište u Sinju. Na hodočašće se kreće u četvrtak, 24. travnja 2014., u 21.30 sati ispred naše župne crkve, a povratak je u nedjelju, 27. travnja 2014., do 24.00 sata. Sve vas potičem da nas pratite svojim molitvama kako bi ovo naše hodočašće bilo sretno i blagoslovljeno, a na poseban način plodonosno za naše mlade. Našu župu i sve župljane prinosit ćemo u svojim molitvama u svim danima i na svim mjestima ovog hodočašća.