SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U VUKOVARU, 29. I 30. TRAVNJA 2017. GODINE

Ove godine održava se Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru, a susret se održava 29. i 30. travnja 2017. Prijave za ovaj susret mladih počinju danas i traju do 19. veljače 2017. godine. Svi mladi koji žele ići na susret moraju se prijaviti ovdje u župnom uredu i ostaviti sve potrebne podatke, a to mogu učiniti nedjeljom i radnim danima nakon svetih Misa i u vrijeme rada župnog ureda, te na susretima mladih četvrtkom u 20.30 sati u našoj župnoj dvorani. Donja dobna granica za putovanje na susret je 14 godina. Cijena putovanja i majice susreta bit će oko 250 HRK. Svi mladi koji se prijave za putovanje na ovaj susret mladih u Vukovaru trebali bi dolaziti na naše župne susrete mladih četvrtkom u 20.30 sati. Potičem sve mlade da se prijave za ovaj veliki Hrvatski nacionalni susret. To je događaj koji se pamti za cijeli život i pomaže u izgradnji vjere. Prijavite se što prije jer nam nije ostalo puno vremena za prijavu organizatorima.