SUSRET SKUPINA KOJE SE BRINU O ČIŠĆENJU CRKVE I PASTORALNOG CENTRA

SUSRET SKUPINA KOJE SE BRINU O ČIŠĆENJU CRKVE I PASTORALNOG CENTRA bit će u četvrtak, 29. listopada 2015., u 20.00 sati u našoj župnoj dvorani. Bilo bi poželjno da se iz svake grupe odazove barem jedna članica. Također potičem, pozivam i molim da se u čišćenje crkve uključe i nove djevojke i gospođe, a dobro došla su i gospoda. Što nas je više bit će jednostavnije održavati naše župne prostore, a netko ih održavati mora, kako bi nam svima bilo ugodno i lijepo. Suludo bi bilo plaćati nekoga da nam čisti našu vlastitu župnu crkvu u situaciji koja financijski nije najbolja za našu župu, naša župa je malena i župne financijske mogućnosti su skromne te se ne možemo uspoređivati s velikim župama. Vjerujem da nije toliko veliki napor jednom u tri mjeseca darovati svoje vrijeme i trud i pomoći da nam crkva i dvorana budu čiste i ugodne. Naši župni prostori slika su nas samih. Stoga vas pozivam i molim da se odazovete.