SVETA MISA IDUĆE SUBOTE I NEDJELJE, 13. I 14. RUJNA

SVETA MISA IDUĆE NEDJELJE, 14. RUJNA – bit će samo navečer u 18.00 sati. Prijepodnevnih svetih Misa neće bit – zbog zavjetnog hodočašća vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu, na kojem sudjeluje i naša župa. Župnik će svetu Misu za našu župu i sve vjernike naše župe prikazati na Mariji Bistrici, gdje će se slaviti velika hodočasnička Misa. Pozivam sve koji mogu da se pridruže ovom velikom hodočašću našega grada u Mariju Bistricu – ili župnim autobusom ili osobnim prijevozom. Večernja sveta Misa u 18.00 sati u župi će biti na nakane koje su bile zapisane za jutarnje svete Mise (u 08.00 i 09.30 sati) za tu nedjelju: za + Ivu Čolić i + Mandu Brtan.

Iduće subote, 13. 09. 2014., sveta Misa neće biti u 19.00 sati navečer nego u 08.00 sati ujutro. Misna nakana koja se trebala odslužiti na večernjoj svetoj Misi u 19.00 sati za pokojnog Matu Ćutunić odslužit će se toga istog dana na jutarnjoj svetoj Misi u 08.00 sati

Povezane obavijesti