Župa sv. Vida Mučenika - Zagreb, Petruševec

Teen STAR cjeloviti spolni odgoj za mlade i u našoj župi

Roditelje naših kandidata za Sv. Potvrdu pozvali smo na roditeljski sastanak i predložili im da uz program pripreme za Sv. Potvrdu njihova djeca prođu Teen Star spolni odgoj. Roditelji su prihvatili. Teen Star odgoj predložili su nam naši mladi predvođeni Jozefinom Javni. Mladi žele svojim vršnjacima pomoći u onome što im je važno. Teen Star program je program udruge Grozd koji su prihvatili većina naših roditelja, a koji nije prihvaćen za naše škole. Zahvaljujemo roditeljima na pozitivnom odgovoru i suradnji koju su pokazali. Program će provesti  mladi koji su edicirani za  taj program : Jozefina Javni i Hrvoje Vargić

Općenite župne informacije

Svete Mise

  • od utorka do subote – 19:00 sati
  • nedjeljom – 8:30  sati
  • ponedjeljak – Nema večernjih sv. Misa

Uredovno vrijeme rada župnog ureda

  • nakon sv. Misa prema potrebi

Molimo Vas da poštujete uredovno vrijeme rada župnog ureda.

Ostale župne aktivnosti

  • svaki dan u 18:30 sati je KRUNICA

Misne nakane

14. 7. 2024. – 20. 7. 2024.

Petnaesti tjedan kroz godinu

NED

14. 7.

8.30 PRO POPULO
UTO

16. 7.

19.00 + Ivica Komljenović
SRI

17. 7.

19.00 Za ozdravljenje
ČET

18. 7.

19.00 Na čast sv. Anti za ob. Matošević
PET

19. 7.

19.00 Zajedničke nakane
SUB

20. 7.

19.00 + Ivica, Anđa i Oliver Domić

Raspored župnih kateheza

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.

Skip to content