TRAŽIMO VOLONTERKU ILI VOLONTERA KOJI BI PREUZELI BRIGU O KIĆENJU CRKVE I O CVJETNIM ARANŽMANIMA ZA CRKVU

Nakon sedam godina volontiranja od službe naše župne cvjećarice, koja se brinula o kićenju i uljepšavanju naše župne crkve i o izradi cvjetnih aranžmana za našu crkvu, na kraju ove godine oprašta se gospođa Zorana Idžan. U ime cijele naše župne zajednice izričem joj priznanje i zahvalnost na sedam godina dragovoljnog vršenja ove zahtjevne i važne službe.
Od početka iduće godine ovu važnu službu vođenja brige o kićenju župne crkve trebao bi preuzeti netko drugi, te tražimo volonterku ili volontera koji bi dragovoljno, volonterski vršili ovu službu i brinuli se o kićenju i uljepšavanju naše župne crkve i o izradi cvjetnih aranžmana za našu crkvu. Vjerujem da će se u našoj župi pronaći neka dobra duša koja će biti spremna preuzeti ovu važnu službu i žrtvovati se za našu župnu zajednicu, a dragi Bog zasigurno neće ostati niti gluh niti nijem za osobu koja preuzima tako važnu i zahtjevnu službu i za njezine molitve i potrebe. Činjenje dobra drugome, a pogotovo cijeloj župnoj zajednici jako je kao najuzvišenija molitva i jače nego bilo koja pobožnost. Odazovimo se ovom Božjem pozivu jer uljepšavanje Božje kuće je uistinu uzvišen poziv, poslanje i poseban način odavanja slave dragome Bogu.

• nedjeljom – 8:30 i 11:00 sati

• od utorka do petka, od 18.00 do 18.45 sati

• svaki četvrtak u 18:00 sati je KLANJANJE PRED PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM
  • klanjanje pred PRESVETIM OLTARSKIM SAKRAMENTOM se ne održava u ljetnom i Božićnom ciklusu
  • svaki petak u Korizmeno vrijeme u 18:00 sati je KRIŽNI PUT

23. 6. 2024. – 29. 6. 2024.

Dvanaesti tjedan kroz godinu

ED

8.30 PRO POPULO

19.00 + Slavko Tomšić, Emilko i Janja Tutić

19.00 + Ivo Komljenović

19.00 Na nakanu

19.00 + Mijat Tolić, Anto, Jela i Anto Kurtušić

Župne kateheze se nastavljaju početkom rujna 2024.